Oczekiwanie na upragniony urlop

W naszych planach na wybór miejsca na wypoczynek, należałoby wziąć pod uwagę  Rewal. Ładne miejsce  na środkowym wybrzeżu, do którego ostatnio chętnie jeżdżą turyści. Chyba kuszą niskie ceny noclegów w Rewalu. Ci, którzy wynajmowali pokoje w Rewalu podkreśli niezwykłą serdeczność właścicieli noclegów w Rewalu, a więc może warto by było zastanowić się nad wynajęciem noclegu w Rewalu.  Rewal przyciąga turystów dobrze rozwiniętą bazą noclegową, urozmaiconą architekturą, licznymi kawiarenkami, dyskotekami, ciekawym oświetleniem ulic, a przede wszystkim piękną  plażą, która rozciąga się wzdłuż klifu.  Jest położona poniżej klifu 15 metrów.

Klif, który rozciąga się wzdłuż całego w brzegu  porośnięty jest  drzewami, które w bardzo upalne dni mogą dawać ożywczy cień. Oprócz niskich cen pokoi w Rewalu, miejscowość ta przyciąga uwagę turystów jeszcze tym,  że odbywa się tam wiele imprez, których nie mają inne nadmorskie miejscowości. Przez całe  lato w Rewalu rozbrzmiewa muzyka, zarówno dla dzieci, jak również dla dorosłych. Rewal ma amfiteatr, gdzie występują zespoły muzyczne, gwiazdy estrady polskiej i nie tylko. Włodarze gminy stawiają na rozrywkę, szczególnie w okresie letnim i całoroczną rekreację .

Dziś Rewal zachwyca turystów swoją urodą, zadbaną zielenią oraz dobrze zorganizowaną infrastrukturą. Urozmaicona architektura, wypielęgnowane ogródki przydomowe, liczne kawiarenki, kwieciste place, nastrojowe oświetlenie ulic – wszystko to sprawia, że panuje tu specyficzna, atmosfera spokoju i przytulności. Miejscowość wielokrotnie była nagradzana w różnych konkursach i nadal  jej mieszkańcy troszczą się o swoje obejścia. Po sezonie, kiedy już turyści opuszczają pokoje w Rewalu, ich właściciele dokonują remontów, zmieniają wyposażenie, żeby na przyszły sezon, ci, którzy będą wynajmować noclegi w Rewalu czuli się Ti jeszcze lepiej. Bo mieszkańcy Rewala żyją z turystów i nie mogą sobie pozwolić, by Ci do nich nie powracali lub żeby Rewala nie polecali swoim znajomym. Jednym słowem rewalanom zależy na reklamie szeptanej.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *